Dacă esți interesat(ă) să te alături echipei Acvatic Bebe Club te rugăm să completezi formularul de mai jos.

Acvatic Bebe Club își extide echipa de specialiști în educație acvatică!

 Dacă și tu îți dorești să faci parte dintr-un colectiv profesionist și dedicat comunității din care face parte, te invităm să aplici pentru acest post.

Completează formularul de mai jos.

Candidatul ideal

Credem că fiecare instructor are puterea de a face o diferență semnificativă în viețile copiilor și de a transforma fiecare lecție într-o experiență memorabilă. Avem nevoie de cineva ca tine, care:

  • Împărtășește pasiunea pentru lucrul în mediul acvatic cu bebelușii de la 2 luni, într-o noua locație cu un concept premium;
  • Are abilitatea de a se conecta la nivel personal cu fiecare copil, construind un program personalizat care răspunde nevoilor și ritmului unic de evoluție al fiecăruia;
  • Înțelege importanța și impactul comunicării pozitive și al învățării prin joacă și explorare;
  • Este rezistent(ă) la efort fizic și are o imunitate echilibrată.

Pregătire profesională

  • Absolvent al Facultății de Educație Fizică și Sport, cu specializare în natație.
  • Absolvent al Departamentului pentru Pregătirea Personalului Didactic.
  • Deținător al unui atestat, certificat sau carnet de instructor de înot.

Descrierea jobului

Rolul tău ca specialist de înot este de a contribui la crearea unui mediu de învățare distractiv și pozitiv în mediul acvatic, unde copiii se simt încurajați să accepte provocări și să dobândească noi competențe în mod rapid și precis, printr-un program personalizat instructor-copil.

Îți oferim suport de pregătire în metoda de predare a cluburilor noastre, precum și cursuri de perfecționare și dezvoltare personală, menite să asigure o evoluție profesională complexă.

 Salariul se va stabili în urma interviului și în funcție de nivelul de experiență.

Cine suntem noi?

La Acvatic Bebe Club, ne-am luat angajamentul să oferim o experiență excepțională atât bebelușilor acvatici cât și familiile acestora, promovând încrederea, respectul de sine și siguranța în apă. Suntem mândri să anunțăm deschiderea celei de-a treia locații ABC, situată în zona Dorobanți, unde continuăm să oferim cele mai bune servicii de educația acvatică și gimnastică acvatică pentru copiii născuți prematur sau cei care se confruntă cu provocări fizico-motrice. În cluburile noastre toate elementele respectă standardele europene de siguranță și calitate.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să lucrăm împreună! Alătură-te echipei noastre!

Ai o întrebare legată de procesul de angajare?  Ne poți contacta la numărul de telefon 0722 610 328.